YouTube TV, aylık 35 dolara  tabletlerde olacak

 

ABD'de uzun süredir kullanılan YouTube TV, Android tabanlı tabletlerde de hizmet verecek

29.09.2017
Yazı Boyutu:  
Amerika Birleşik Devletleri’nde uzun süredir hizmet vermeye devam eden YouTube TV sonunda Android tabanlı tabletlerde de boy göstermeye hazırlanıyor. Fakat tüm tabletler bu hizmetten faydalanamayacak.

YouTube TV hangi tabletlere geliyor?

Teknoloji sitesi shiftdelete'in haberine göre, Google tarafından yapılan açıklamayla birlikte henüz resmi bir liste yayımlanmış değil. Bu yüzden sizlere hangi tabletlerin direkt olarak destekleneceğini iletmemiz mümkün değil. Fakat bilinen şey, uygulamanın cihazınızda çalışabilmesi için en azından Android 5.0 Lollipop ya da üzerinde bir Android sürümüne ihtiyacınız olduğu.Google’ın yakında desteklenen tabletleri açıklayacağını düşünsek de, aylık 35 dolar civarında bir ücret ödeyerek üye olunabilen servisin kullanıcılara ne gibi faydalar sağlayacağı konusu ise hala bir soru işareti olarak karşımızda duruyor.

İçerisinde ilgi çekici içerik barındırmak konusunda ciddi problemleri olan YouTube TV‘nin Android tabletlere gelişinin ardından içerik kalitesini de birkaç seviye yukarı çıkarması gerekiyor. Firmanın bu yönde de şimdilik herhangi bir açıklaması ne yazık ki bulunmuyor.Üye OlÜye Girişi